info@noelcollection.com


O nás

"Ručně vyráběné vánoční ozdoby povyšujeme na umělecké dílo, které má svou sběratelskou hodnotu."
Zakládáme si na české tradici a ve spolupráci se známými českými designery každý rok připravujeme limitované kolekce.
 

 

Kdo jsme
Jsme česká společnost, jejímž hlavním produktovým portfoliem jsou ručně foukané a malované skleněné vánoční ozdoby navržené známými českými designéry. V tomto oboru exkluzivně zastupujeme paní Jarmilu Mucha Plockovou (vnučku Alfonse Muchy), paní Miladu Myslbekovou (pravnučku Josefa Václava Myslbeka) a paní Martinu Němcovou (designérku skleněných vánočních ozdob).

Originalita
Vytváříme unikátní, ručně vyráběné sběratelské kolekce. Každá naše ozdoba má přidělené a zaznamenané výrobní číslo, pomocí kterého je možné dohledat historii každého kusu. Tato čísla jsou evidována ve firemních archivech a na certifikátech, který obdrží každý kupující s podpisem designera, autora návrhu ozdoby.

Ochrana proti padělání
Každou ozdobu chráníme proti padělání neviditelným bezpečnostním prvkem. Na našich webových stránkách najdete seznam obchodních partnerů, kteří jsou oprávněni prodávat ozdoby společnosti Noël collection s.r.o. a mohou vystavovat certifikáty. Nikdo jiný k tomu oprávnění nemá. Pokud byste měli jakékoliv pochybnosti o unikátnosti Vaší ozdoby, stačí nám odeslat její výrobní číslo a rádi vše prověříme.

Sběratelské kolekce
Každý rok uvádíme na trh novou kolekci prodávanou v limitovaném počtu o rok dříve, než je oficiálně uvedena na trh. Každá ozdoba nulté kolekce má unikátní sériové číslo začínající nulou. Informace o exkluzivních nultých kolekcích získají zákazníci pouze prostřednictvím svých regionálních zástupců.

Skleněná ozdoba
Jednotlivé kolekce jsou baleny v luxusních dárkových krabicích s cetifikátem autora. K naším ozdobám Vám také rádi nabídneme originální dřevěné rámy, díky kterým se ozdoby stanou Vaší celoroční dekorací.Jan Kašpar
zakladatel společnosti Noël collection, s.r.o.